دکتر امیرحسین خوش نسب

دکتر امیرحسین خوش نسب

تخصص قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

104491
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات احمد آباد 7

آدرس:

مشهد، احمدآباد 7، ساختمان پزشکان گوهر شاد، طبقه دوم، واحد 203

تلفن:05138439720

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین خوش نسب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین خوش نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رجبعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده ان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرحسین خوش نسب
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب احمد آباد 7
مشهد - مشهد، احمدآباد 7، ساختمان پزشکان گوهر شاد، طبقه دوم، واحد 203


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین خوش نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین خوش نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین خوش نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین خوش نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین خوش نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین خوش نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین خوش نسب کجا است؟
دکتر امیرحسین خوش نسب 1 مطب در احمد آباد 7 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین خوش نسب را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین خوش نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین خوش نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین خوش نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین خوش نسب متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین خوش نسب چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین خوش نسب از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین خوش نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین خوش نسب چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر امیرحسین خوش نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین خوش نسب 5 از 5 است.
درباره دکتر امیرحسین خوش نسب


دکتر امیرحسین خوش نسب dr amir hosein khosh nasab از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر امیرحسین خوش نسب در مشهد، احمدآباد 7، ساختمان پزشکان گوهر شاد، طبقه دوم، واحد 203 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین خوش نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138439720 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین خوش نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین خوش نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین خوش نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین خوش نسب متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین خوش نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.