کد نظام پزشکی

ت-2916

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب بلوار کاشانی

آدرس:

تهران، صادقیه، بلوار کاشانی. خیابان بهنام، پلاک 6، واحد هفت

تلفن:02144033504

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ساناز غلامحسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کاشانی
ساناز غلامحسینی
ساناز غلامحسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ساناز غلامحسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساناز غلامحسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ساناز غلامحسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ساناز غلامحسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت ساناز غلامحسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ساناز غلامحسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ساناز غلامحسینی کجا است؟
دکترساناز غلامحسینی مطب بلوار کاشانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب ساناز غلامحسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا ساناز غلامحسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز غلامحسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ساناز غلامحسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساناز غلامحسینی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ساناز غلامحسینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ساناز غلامحسینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل ساناز غلامحسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ساناز غلامحسینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ساناز غلامحسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ساناز غلامحسینی 0 از 5 است.

درباره ساناز غلامحسینیدکترساناز غلامحسینی sanaz gholam hoseini از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب ساناز غلامحسینی در تهران، صادقیه، بلوار کاشانی. خیابان بهنام، پلاک 6، واحد هفت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ساناز غلامحسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144033504 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ساناز غلامحسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ساناز غلامحسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ساناز غلامحسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ساناز غلامحسینی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ساناز غلامحسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.