%89
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران

اطلاعات مطب بیمارستان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، کیلومتر 2 بعد از پل زرگری، بیمارستان اردیبهشت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کیوان رهبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کیوان رهبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%89
16 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

بهاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

هردو دست شوهرم چسبندگی رگ عصب داشت،دکتر عمل کردن عااااالی بود الان حدود 3 ماه میگذره و خداروشکر عالیه، کار دکتر حرف نداره

نجیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص خوب میدادند. منتهی با قوانین بیمه ها و ثبت سیستم دادن کد رهگیری به بیماران نمی دادند.

سید علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از برخوردشون راضی نبودم. انتظار داشتم خیلی گرمتر و صمیمی تر با بیمار برخورد کنند.

گل ناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب بودن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دسترسی آسان به پزشک مورد نظر بدون اتلاف وقت

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کیوان رهبری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کیوان رهبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کیوان رهبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کیوان رهبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کیوان رهبری چقدر است؟
هزینه ویزیت کیوان رهبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کیوان رهبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کیوان رهبری کجا است؟
دکتر کیوان رهبری 2 مطب در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت شیراز و مطب بیمارستان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کیوان رهبری را ببینید.
+
آیا دکتر کیوان رهبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کیوان رهبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کیوان رهبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کیوان رهبری متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کیوان رهبری چه زمانی است؟
دکتر کیوان رهبری از روز شنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کیوان رهبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کیوان رهبری چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر کیوان رهبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کیوان رهبری 5 از 5 است.

درباره دکتر کیوان رهبریدکتر کیوان رهبری dr keivan rahbari از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر کیوان رهبری در شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کیوان رهبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136266609-07136288510 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کیوان رهبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کیوان رهبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کیوان رهبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کیوان رهبری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کیوان رهبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.