%93
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌ی پزشک

پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بورد تخصصی بیماری‌های داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

بورد فوق تخصصی بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسمبزرگسالان از دانشگاه علوم پزشکی تهران

عضو انجمن غدد درون‌ریز ایران هیئت علمی دانشگاه

کد نظام پزشکی

86398

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار کاشانی، پشت بیمارستان ابن‌سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان پزشکان فدک، طبقه 3، واحد 13

تلفن:09912317954

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، بین چمران وشیخ بهایی، جنب کلینیک بقیه اله، ساختمان صدرا، پلاک 200، طبقه سوم، واحد 8

تلفن:09383393341

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هدی کدخدازاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هدی کدخدازاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%93
12 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه
مطب خیابان ملاصدرا
دکتر هدی کدخدازاده
دکتر هدی کدخدازاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هدی کدخدازاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدی کدخدازاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هدی کدخدازاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هدی کدخدازاده چقدر است؟
هزینه ویزیت هدی کدخدازاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی کدخدازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هدی کدخدازاده کجا است؟
دکترهدی کدخدازاده مطب صادقیه و مطب خیابان ملاصدرا مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هدی کدخدازاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هدی کدخدازاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدی کدخدازاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هدی کدخدازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدی کدخدازاده متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هدی کدخدازاده چه زمانی است؟
دکتر هدی کدخدازاده از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی کدخدازاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هدی کدخدازاده چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر هدی کدخدازاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هدی کدخدازاده 5 از 5 است.

درباره دکتر هدی کدخدازادهدکترهدی کدخدازاده dr hoda katkhodazadeh از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر هدی کدخدازاده در تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار کاشانی، پشت بیمارستان ابن‌سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان پزشکان فدک، طبقه 3، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هدی کدخدازاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09912317954 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هدی کدخدازاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هدی کدخدازاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هدی کدخدازاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هدی کدخدازاده متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هدی کدخدازاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.