دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان بیست متری

آدرس:

شیراز ، خیابان بیست متری سینما سعدی ، حدفاصل خیابان زند و اردیبهشت ، ساختمان دنا ، طبقه دوم

تلفن:07132318658

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حیدر ایزدگشت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حیدر ایزدگشت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دیاکو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

درود بر شما / آقای دکتر بسیار خوب به حرفهای بیمار گوش داده و بهترین راه درمان را پیشنهاد میدهند. و اینکه در جراحی دستان توانمندی دارند.

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خيلي با حوصله و دقت زياد به حرفهاي بيمار گوش ميدن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حیدر ایزدگشت
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بیست متری
شیراز - شیراز ، خیابان بیست متری سینما سعدی ، حدفاصل خیابان زند و اردیبهشت ، ساختمان دنا ، طبقه دوم


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو105,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حیدر ایزدگشت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حیدر ایزدگشت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حیدر ایزدگشت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حیدر ایزدگشت چقدر است؟
هزینه ویزیت حیدر ایزدگشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر ایزدگشت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حیدر ایزدگشت کجا است؟
دکتر حیدر ایزدگشت 1 مطب در مطب خیابان بیست متری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حیدر ایزدگشت را ببینید.
+
آیا دکتر حیدر ایزدگشت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر ایزدگشت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حیدر ایزدگشت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حیدر ایزدگشت متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حیدر ایزدگشت چه زمانی است؟
دکتر حیدر ایزدگشت از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر ایزدگشت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حیدر ایزدگشت چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر حیدر ایزدگشت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حیدر ایزدگشت 5 از 5 است.
درباره دکتر حیدر ایزدگشت


دکتر حیدر ایزدگشت dr heidar izadgasht از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر حیدر ایزدگشت در شیراز ، خیابان بیست متری سینما سعدی ، حدفاصل خیابان زند و اردیبهشت ، ساختمان دنا ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حیدر ایزدگشت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318658 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حیدر ایزدگشت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حیدر ایزدگشت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حیدر ایزدگشت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حیدر ایزدگشت متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حیدر ایزدگشت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.