%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

پیشگیری و تشخیص و درمان سرطان 

همکاری با بیمارستان آرمان 

کد نظام پزشکی

۶۵۱۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، ابتدای خیابان عقیل، پلاک 5، واحد 10

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، جنب بیمارستان ایرانمهر، کوچه میری، پلاک 16، طبقه 3، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حمیدرضا جلالیان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلکه دوم صادقیه
ملاحظات

**بیماران عزیز توجه فرمایید** بعد از اخذ نوبت، بین ساعت 9 الی 10 صبح ، جهت هماهنگی نوبت با شماره 02144059972 تماس حاصل فرمایید. با تشکر


مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

بیماران عزیز زمان انتظار شما در مطب از 1 الی 4 ساعت میباشد. با تشکر

بیماران محترم ، توجه بفرمایید ویزیت افراد مبتلا به کرونا صورت نمی گیرد.

مطب شریعتی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

بیماران عزیز زمان انتظار شما در مطب از 1 الی 4 ساعت میباشد. با تشکر

بیماران محترم ، توجه بفرمایید ویزیت افراد مبتلا به کرونا صورت نمی گیرد. 

دکتر حمیدرضا جلالیان
دکتر حمیدرضا جلالیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا جلالیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا جلالیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا جلالیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا جلالیان چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا جلالیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا جلالیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا جلالیان کجا است؟
دکتر حمیدرضا جلالیان 2 مطب در مطب فلکه دوم صادقیه و مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیدرضا جلالیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا جلالیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا جلالیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا جلالیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا جلالیان متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا جلالیان چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا جلالیان از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا جلالیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا جلالیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حمیدرضا جلالیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا جلالیان 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا جلالیان

دکتر حمیدرضا جلالیان dr hamid reza jalaliyan از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا جلالیان در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، ابتدای خیابان عقیل، پلاک 5، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا جلالیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144059972 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا جلالیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا جلالیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا جلالیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا جلالیان تخصص داخلی ، فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا جلالیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.