%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

پیشگیری و تشخیص و درمان سرطان 

همکاری با بیمارستان آرمان 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، ابتدای خیابان عقیل، پلاک 5، واحد 10

تلفن:02144059972

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، جنب بیمارستان ایرانمهر، کوچه میری، پلاک 16، طبقه 3، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا جلالیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا جلالیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ما چند تا دکتر قبلاً رفته بودیم ولی هیچ دکتری مثل ایشون نبودن خیلی خوب به صحبت گوش می‌کنند همدردی می‌کنند راجب مریضی توضیح میدهند واقعا.

عبدالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار مهربان و اروم و دلسوزی هستند و با حوصله و ارامش کامل باهاتون صحبت میکنند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بی حوصله و بدون دقت.

تازه‌
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر جلالیان واقعا عاالی هستند.

محمدعرفان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشان مهربانانه و صبورانه برخورد کردند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا جلالیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا جلالیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا جلالیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا جلالیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا جلالیان چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا جلالیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا جلالیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا جلالیان کجا است؟
دکتر حمیدرضا جلالیان 2 مطب در مطب فلکه دوم صادقیه و مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا جلالیان را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا جلالیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا جلالیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا جلالیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا جلالیان متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا جلالیان چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا جلالیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا جلالیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا جلالیان چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر حمیدرضا جلالیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا جلالیان 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا جلالیاندکتر حمیدرضا جلالیان dr hamid reza jalaliyan از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا جلالیان در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، ابتدای خیابان عقیل، پلاک 5، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا جلالیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144059972 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا جلالیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا جلالیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا جلالیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا جلالیان متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا جلالیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.