دکتر حمید حمیدی

دکتر حمید حمیدی

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز

کد نظام پزشکی

80689

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات کلینیک پوست، مو و زیبایی سمر شیراز

آدرس:

شیراز،قدوسی غربی، نرسیده به سه راه همت، قبل از چراغ راهنمایی، ساختمان ملک،طبقه 4، کلینیک تخصصی سمر

تلفن:07191009092

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید حمیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید حمیدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید حمیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید حمیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید حمیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید حمیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید حمیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حمیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید حمیدی کجا است؟
دکتر حمید حمیدی 1 مطب در کلینیک پوست، مو و زیبایی سمر شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید حمیدی را ببینید.
+
آیا دکتر حمید حمیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حمیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید حمیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید حمیدی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید حمیدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید حمیدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حمیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید حمیدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمید حمیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید حمیدی 0 از 5 است.

درباره دکتر حمید حمیدیدکتر حمید حمیدی dr hami hamidi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر حمید حمیدی در شیراز،قدوسی غربی، نرسیده به سه راه همت، قبل از چراغ راهنمایی، ساختمان ملک،طبقه 4، کلینیک تخصصی سمر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید حمیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07191009092 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید حمیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید حمیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید حمیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید حمیدی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید حمیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.