دکتر غلامحسین عابدی زاده

دکتر غلامحسین عابدی زاده

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

2008

درباره‌پزشک

بیمارستان خاتم انبیاء

کلینیک بینا

کلینیک مرکزی

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، بین خیابان سلیمان خاطر و سهروردی، پلاک 128، طبقه دوم

تلفن:02188303809

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامحسین عابدی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامحسین عابدی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامحسین عابدی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامحسین عابدی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسین عابدی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامحسین عابدی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامحسین عابدی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین عابدی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامحسین عابدی زاده کجا است؟
دکتر غلامحسین عابدی زاده 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامحسین عابدی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر غلامحسین عابدی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین عابدی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامحسین عابدی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامحسین عابدی زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامحسین عابدی زاده چه زمانی است؟
دکتر غلامحسین عابدی زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین عابدی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامحسین عابدی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامحسین عابدی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامحسین عابدی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامحسین عابدی زادهدکتر غلامحسین عابدی زاده dr gholamhossein abedizadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر غلامحسین عابدی زاده در تهران، خیابان مطهری، بین خیابان سلیمان خاطر و سهروردی، پلاک 128، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامحسین عابدی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188303809 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامحسین عابدی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامحسین عابدی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامحسین عابدی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامحسین عابدی زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامحسین عابدی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.