دکتر بتوله ابرش پور

دکتر بتوله ابرش پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

42885
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بتوله ابرش پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بتوله ابرش پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین دکتر زنانی که تا الان رفتم خوش برخورد و دلسوز

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خانم دکتر محترم و خوش برخوردی بودن ممنون از ایشان.فعلا اولین بار بود مراجعه میکردم امیدوارم نتیجه بگیرم.

رضوان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

هم از لحاظ برخورد و هم تشخیص و درمان عالی هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوب بودند. واقعا با مهربونی وقت گذاشتند.

کیمیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین دکتر با تجربه فوق العاده خوش برخورد❤️❤️

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بتوله ابرش پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پارکینگ شهرداری
کرمانشاه - کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان متخصصین، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بتوله ابرش پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بتوله ابرش پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بتوله ابرش پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بتوله ابرش پور چقدر است؟
هزینه ویزیت بتوله ابرش پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بتوله ابرش پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بتوله ابرش پور کجا است؟
دکتر بتوله ابرش پور 1 مطب در مطب پارکینگ شهرداری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بتوله ابرش پور را ببینید.
+
آیا دکتر بتوله ابرش پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بتوله ابرش پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بتوله ابرش پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بتوله ابرش پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بتوله ابرش پور چه زمانی است؟
دکتر بتوله ابرش پور از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بتوله ابرش پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بتوله ابرش پور چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر بتوله ابرش پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بتوله ابرش پور 5 از 5 است.
درباره دکتر بتوله ابرش پور


دکتر بتوله ابرش پور dr batolre abrashpor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمانشاه هستند. مطب دکتر بتوله ابرش پور در کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان متخصصین، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بتوله ابرش پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08337283670 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بتوله ابرش پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بتوله ابرش پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بتوله ابرش پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بتوله ابرش پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بتوله ابرش پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.