دکتر بهادر غضنفری

دکتر بهادر غضنفری

تخصص داخلی

دوگنبدان

کد نظام پزشکی

41685

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

گچساران، خیابان ولیعصر، چهارراه فرمانداری سابق، روبروی دارالقران

تلفن:07432220396

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهادر غضنفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهادر غضنفری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
دوگنبدان - گچساران، خیابان ولیعصر، چهارراه فرمانداری سابق، روبروی دارالقران


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهادر غضنفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهادر غضنفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهادر غضنفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهادر غضنفری چقدر است؟
هزینه ویزیت بهادر غضنفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر غضنفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهادر غضنفری کجا است؟
دکتر بهادر غضنفری 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهادر غضنفری را ببینید.
+
آیا دکتر بهادر غضنفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر غضنفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهادر غضنفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهادر غضنفری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهادر غضنفری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهادر غضنفری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر غضنفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهادر غضنفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهادر غضنفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهادر غضنفری 0 از 5 است.
درباره دکتر بهادر غضنفری


دکتر بهادر غضنفری dr bahador ghazanfari از دکترهای متخصص داخلی دوگنبدان هستند. مطب دکتر بهادر غضنفری در گچساران، خیابان ولیعصر، چهارراه فرمانداری سابق، روبروی دارالقران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهادر غضنفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07432220396 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهادر غضنفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهادر غضنفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهادر غضنفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهادر غضنفری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهادر غضنفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.