دکتر هوشیار سرحدی

دکتر هوشیار سرحدی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

بندرعباس

کد نظام پزشکی

60648
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان سیدجمال

آدرس:

بندرعباس، نرسیده به چهار راه فاطمیه، ساختمان زیگورات، طبقه چهارم

تلفن:07632239503

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هوشیار سرحدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هوشیار سرحدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مشکل اعصاب دارم اعصبانیت بیهوده فکر و افکار خراب. دکتر رو پیشنهاد می کنم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر هوشیار سرحدی
نوبت مطب خیابان سیدجمال
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، نرسیده به چهار راه فاطمیه، ساختمان زیگورات، طبقه چهارم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هوشیار سرحدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هوشیار سرحدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هوشیار سرحدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هوشیار سرحدی چقدر است؟
هزینه ویزیت هوشیار سرحدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشیار سرحدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هوشیار سرحدی کجا است؟
دکتر هوشیار سرحدی 1 مطب در مطب خیابان سیدجمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هوشیار سرحدی را ببینید.
+
آیا دکتر هوشیار سرحدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هوشیار سرحدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هوشیار سرحدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هوشیار سرحدی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هوشیار سرحدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هوشیار سرحدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشیار سرحدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هوشیار سرحدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر هوشیار سرحدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هوشیار سرحدی 5 از 5 است.

درباره دکتر هوشیار سرحدیدکتر هوشیار سرحدی dr hoshyar sarhadi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب بندرعباس هستند. مطب دکتر هوشیار سرحدی در بندرعباس، نرسیده به چهار راه فاطمیه، ساختمان زیگورات، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هوشیار سرحدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632239503 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هوشیار سرحدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هوشیار سرحدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هوشیار سرحدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هوشیار سرحدی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هوشیار سرحدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.