دکتر سید امیر کسایی

دکتر سید امیر کسایی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ - اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
کرج

کد نظام پزشکی

40272
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید امیر کسایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید امیر کسایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

غلامحسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد می کنم.

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر حاذقی بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید امیر کسایی
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان نیلوفر، واحد20

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید امیر کسایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید امیر کسایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید امیر کسایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید امیر کسایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید امیر کسایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیر کسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید امیر کسایی کجا است؟
دکتر سید امیر کسایی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید امیر کسایی را ببینید.
+
آیا دکتر سید امیر کسایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیر کسایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید امیر کسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید امیر کسایی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید امیر کسایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید امیر کسایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیر کسایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید امیر کسایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید امیر کسایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید امیر کسایی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید امیر کساییدکتر سید امیر کسایی dr seyed amir kasaeei از دکترهای متخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر سید امیر کسایی در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان نیلوفر، واحد20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید امیر کسایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632256565-09193215208 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید امیر کسایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید امیر کسایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید امیر کسایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید امیر کسایی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید امیر کسایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.