دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمد حسن نعمتی

دکتر محمد حسن نعمتی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

شیراز

کد نظام پزشکی

32003
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان

تلفن:07132360610

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد حسن نعمتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسن نعمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر نعمتی یکی از بهترین پزشکان ایران است ، خوش اخلاق، خوش برخورد ، مسئولیت پذیر و پنجه طلا خدا به خودش و خانواده اش عزت سرافرازی و طول عمر دهد

بنیامین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عمل قلب باز . خدا رو شکر به خیر وخوشی انجام شد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد حسن نعمتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسن نعمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسن نعمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسن نعمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسن نعمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسن نعمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن نعمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسن نعمتی کجا است؟
دکتر محمد حسن نعمتی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد حسن نعمتی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسن نعمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن نعمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسن نعمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسن نعمتی متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسن نعمتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسن نعمتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن نعمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسن نعمتی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد حسن نعمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسن نعمتی 4 از 5 است.
درباره دکتر محمد حسن نعمتی


دکتر محمد حسن نعمتی dr mohammadhasan nemati از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد حسن نعمتی در شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسن نعمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360610 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسن نعمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسن نعمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسن نعمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسن نعمتی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسن نعمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.