دکتر شهرزاد رودنشین

دکتر شهرزاد رودنشین

تخصص قلب و عروق

کرج

کد نظام پزشکی

850890
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، برج شاه کرم، طبقه8، واحد802

تلفن:02632274761

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرزاد رودنشین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرزاد رودنشین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک عالی خوش برخورد و باتجربه ای هستند.

گلجهان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر عالی بودند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهرزاد رودنشین
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، برج شاه کرم، طبقه8، واحد802
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرزاد رودنشین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرزاد رودنشین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرزاد رودنشین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرزاد رودنشین چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرزاد رودنشین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد رودنشین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرزاد رودنشین کجا است؟
دکتر شهرزاد رودنشین 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرزاد رودنشین را ببینید.
+
آیا دکتر شهرزاد رودنشین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد رودنشین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرزاد رودنشین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرزاد رودنشین متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرزاد رودنشین چه زمانی است؟
دکتر شهرزاد رودنشین از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد رودنشین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرزاد رودنشین چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شهرزاد رودنشین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرزاد رودنشین 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرزاد رودنشیندکتر شهرزاد رودنشین dr shahrzad roodneshin از دکترهای متخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر شهرزاد رودنشین در کرج، خیابان شهید بهشتی، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، برج شاه کرم، طبقه8، واحد802 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرزاد رودنشین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632274761 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد رودنشین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرزاد رودنشین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرزاد رودنشین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرزاد رودنشین متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرزاد رودنشین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.