دکتر اعظم صلاتی

دکتر اعظم صلاتی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی پستان

تهران

کد نظام پزشکی

52108

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فلوشیپ جراحی پستان

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر، پلاک ۳۴۰، ساختمان پزشکان بهار، طبقه ۲، واحد ۱۰

تلفن:02166909984

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم صلاتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اعظم صلاتی
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر، پلاک ۳۴۰، ساختمان پزشکان بهار، طبقه ۲، واحد ۱۰

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم صلاتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم صلاتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم صلاتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم صلاتی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم صلاتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم صلاتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم صلاتی کجا است؟
دکتر اعظم صلاتی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اعظم صلاتی را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم صلاتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم صلاتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم صلاتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم صلاتی متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم صلاتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اعظم صلاتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم صلاتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم صلاتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اعظم صلاتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم صلاتی 0 از 5 است.

درباره دکتر اعظم صلاتیدکتر اعظم صلاتی dr azam salati از دکترهای متخصص جراحی پستان تهران هستند. مطب دکتر اعظم صلاتی در تهران، بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر، پلاک ۳۴۰، ساختمان پزشکان بهار، طبقه ۲، واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم صلاتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166909984 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم صلاتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم صلاتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم صلاتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم صلاتی متخصص جراحی پستان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی پستان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم صلاتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.