دکتر بهزاد بافنده

دکتر بهزاد بافنده

تخصص پوست، مو و زیبایی

اهواز

کد نظام پزشکی

129964
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان گلستان

آدرس:

اهواز، گلستان، خیابان فروردین، بین دی و بهمن، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان سما، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهزاد بافنده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهزاد بافنده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

محمد مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

چون خیلی باحوصله رسیدگی کردن و برخورد خوبی داشتن و وقت گذاشتن درکل راضی بودم

عذرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر بافنده بسیار با حوصله و خوشرو هستند و این مسئله باعث راحتی بیمار میشه.. از تشخیص هم راضی هستم

منصور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهزاد بافندهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهزاد بافنده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد بافنده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد بافنده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهزاد بافنده چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد بافنده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد بافنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهزاد بافنده کجا است؟
دکتر بهزاد بافنده 1 مطب در مطب خیابان گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهزاد بافنده را ببینید.
+
آیا دکتر بهزاد بافنده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد بافنده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهزاد بافنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد بافنده متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهزاد بافنده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد بافنده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد بافنده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهزاد بافنده چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر بهزاد بافنده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهزاد بافنده 5 از 5 است.

درباره دکتر بهزاد بافندهدکتر بهزاد بافنده dr behzad bafandeh از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اهواز هستند. مطب دکتر بهزاد بافنده در اهواز، گلستان، خیابان فروردین، بین دی و بهمن، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان سما، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهزاد بافنده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133219143-06133219142 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهزاد بافنده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهزاد بافنده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهزاد بافنده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهزاد بافنده متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهزاد بافنده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.