دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد

دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد

دکترای روانشناسی

کرمان

کد نظام پزشکی

843
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

دکترای تخصصی روانشناسی بالینی و علوم رفتاری

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، جهاد 3( کوچه جیحون)، ساختمان رازی، طبقه 2، مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده وصال

تلفن:03432260916

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد می شوند.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از دید من بهتـــــــــرین روانشناس و مشاور تو کرمان هستن. من به چندین مشاور مراجعه کردم اما هیچکدوم به اندازه آقای دکتر تجربه و سواد و درک بالایی نداشتند. من واقعا از صحبت کردن و مشاوره گرفتن از ایشون راضی هستم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد
نوبت مطب بلوار جهاد
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - ، بلوار جهاد، جهاد 3( کوچه جیحون)، ساختمان رازی، طبقه 2، مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده وصال
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 29 فروردین ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا ابراهیمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد کجا است؟
دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد از روز چهارشنبه 29 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد 4 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاددکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد dr gholamreza ebrahiminezhad از دکترهای متخصص روانشناسی کرمان هستند. مطب دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد در کرمان، بلوار جهاد، جهاد 3( کوچه جیحون)، ساختمان رازی، طبقه 2، مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده وصال واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432260916 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.