نجمه السادات زارعیان جهرمی

نجمه السادات زارعیان جهرمی

کارشناس ارشد تغذیه

شیراز
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو استعدادهای درخشان 

رتبه اول رشته بیهوشی در دانشگاه 

دارای دیپلم افتخار در المپیاد فلسفه پزشکی 

مولف کتاب "آناتومی ماهیچه ها در یک نگاه " 

مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های لاغری و آنالیز ترکیبات بدن

کد نظام پزشکی

ت8235

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب میرزای شیرازی

آدرس:

شیراز، بلوار میرزای شیرازی، کوچه 13

تلفن:07191011710

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نجمه السادات زارعیان جهرمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نجمه السادات زارعیان جهرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میرزای شیرازی
نجمه السادات زارعیان جهرمی
نجمه السادات زارعیان جهرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نجمه السادات زارعیان جهرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نجمه السادات زارعیان جهرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نجمه السادات زارعیان جهرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نجمه السادات زارعیان جهرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نجمه السادات زارعیان جهرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نجمه السادات زارعیان جهرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نجمه السادات زارعیان جهرمی کجا است؟
دکترنجمه السادات زارعیان جهرمی مطب میرزای شیرازی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نجمه السادات زارعیان جهرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نجمه السادات زارعیان جهرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه السادات زارعیان جهرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نجمه السادات زارعیان جهرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نجمه السادات زارعیان جهرمی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نجمه السادات زارعیان جهرمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نجمه السادات زارعیان جهرمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل نجمه السادات زارعیان جهرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نجمه السادات زارعیان جهرمی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به نجمه السادات زارعیان جهرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نجمه السادات زارعیان جهرمی 5 از 5 است.

درباره نجمه السادات زارعیان جهرمیدکترنجمه السادات زارعیان جهرمی najmeh sadat zareiyan jahromi از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب نجمه السادات زارعیان جهرمی در شیراز، بلوار میرزای شیرازی، کوچه 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نجمه السادات زارعیان جهرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07191011710 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نجمه السادات زارعیان جهرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نجمه السادات زارعیان جهرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نجمه السادات زارعیان جهرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نجمه السادات زارعیان جهرمی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نجمه السادات زارعیان جهرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.