دکتر علیرضا زارع

دکتر علیرضا زارع

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ زانو
تهران
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی فلوشیپ زانو‌ و شانه و هیپ

درمان بیماران با مشکلات زانو‌ صدمات ورزشی، اسیب لیگامنی و منیسک، بیماران با مشکلات شانه از جمله دررفتگیها یکسانه و پارگی کاف 

شانه

همکاری با بیمارستان های پارسیان، محب، کوثر، میلاد

کد نظام پزشکی

35892

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار فردوس غرب

آدرس:

تهران، بلوار فردوس غرب، بعد از ورزی، پلاک 415، طبقه دوم، واحد 2

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا زارع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوس غرب
ملاحظات

بیمار محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

زمان انتظار حدود 2ساعت می باشد.

دکتر علیرضا زارع
دکتر علیرضا زارع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا زارع کجا است؟
دکترعلیرضا زارع مطب بلوار فردوس غرب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا زارع، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا زارع متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا زارع چه زمانی است؟
دکتر علیرضا زارع از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا زارع چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر علیرضا زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا زارع 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا زارعدکترعلیرضا زارع dr ali reza zare از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا زارع در تهران، بلوار فردوس غرب، بعد از ورزی، پلاک 415، طبقه دوم، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144135996,02144135995 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا زارع متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.