دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ جراحی درون بین کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)
تهران
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن اورولوژی اروپا و آمریکا

کد نظام پزشکی

89866

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب توانیر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، توانیر، میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا رفعتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا رفعتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب توانیر
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا یک ساعت بطول بیانجامد.

ساعت تماس با مطب:روزهای زوج از ساعت 16:30الی 20

دکتر احمدرضا رفعتی
دکتر احمدرضا رفعتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا رفعتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا رفعتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا رفعتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا رفعتی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا رفعتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا رفعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا رفعتی کجا است؟
دکتراحمدرضا رفعتی مطب توانیر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمدرضا رفعتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا رفعتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا رفعتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا رفعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا رفعتی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا رفعتی چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا رفعتی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا رفعتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا رفعتی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر احمدرضا رفعتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا رفعتی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا رفعتیدکتراحمدرضا رفعتی dr ahmad reza rafati از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر احمدرضا رفعتی در تهران، خیابان ولیعصر، توانیر، میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا رفعتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188203868 , 09126590455 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا رفعتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا رفعتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا رفعتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا رفعتی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا رفعتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.