دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ جراحی درون بین کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)
تهران

کد نظام پزشکی

89866
%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو انجمن اورولوژی اروپا و آمریکا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب توانیر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، توانیر، میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا رفعتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا رفعتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سمیره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوش اخلاق با تجربه و کاربلد

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی با حوصله هستن و به تمام سوالات پاسخ میدن و برای مریض وقت میزارن.

حافظ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوب و با اخلاق و با حوصله ویزیت کردند و در مورد مشکل پروستات بنده توضیح دادند.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی بسیار خوش‌برخورد و خوش‌بیان هستن و آشکاره که دانش‌ بسیاری دارن

امیرمهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار دکتر باسواد ، خوش اخلاق ، دلسوز و در رشته خودشان متخصص هستن. پسرم را پیش ایشان بردم و در موردشان کلیییی تحقیق کرده بودم ، همه بیماران از ایشان راضی بودن . امیدوارم پزشکانی مثل ایشان سلامت و مانا باشند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمدرضا رفعتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب توانیر
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، توانیر، میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا رفعتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا رفعتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا رفعتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا رفعتی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا رفعتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا رفعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا رفعتی کجا است؟
دکتر احمدرضا رفعتی 1 مطب در مطب توانیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدرضا رفعتی را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا رفعتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا رفعتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا رفعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا رفعتی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا رفعتی چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا رفعتی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا رفعتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا رفعتی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر احمدرضا رفعتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا رفعتی 5 از 5 است.
درباره دکتر احمدرضا رفعتی


دکتر احمدرضا رفعتی dr ahmad reza rafati از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر احمدرضا رفعتی در تهران، خیابان ولیعصر، توانیر، میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا رفعتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188203868 , 09126590455 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا رفعتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا رفعتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا رفعتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا رفعتی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا رفعتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.