%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و مشاور بیماری های قلب

کد نظام پزشکی

۵۲۹۸۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ،خیابان شمس آبادی ،چهارراه قصر ، روبروی بانک ملت،ساختمان رودکی، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا نصر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا نصر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر احمدرضا نصر می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر احمدرضا نصر
دکتر احمدرضا نصر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا نصر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا نصر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا نصر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا نصر چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا نصر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا نصر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا نصر کجا است؟
دکتر احمدرضا نصر 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمدرضا نصر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا نصر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا نصر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا نصر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا نصر متخصص جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا نصر چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا نصر از روز سه شنبه 26 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا نصر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا نصر چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر احمدرضا نصر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا نصر 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا نصردکتر احمدرضا نصر dr ahmad reza nasr از دکترهای متخصص فوق تخصص جراحی قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر احمدرضا نصر در اصفهان ،خیابان شمس آبادی ،چهارراه قصر ، روبروی بانک ملت،ساختمان رودکی، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا نصر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132372117 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا نصر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا نصر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا نصر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا نصر فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص جراحی قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا نصر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.