دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عبدالرحیم فرزان

دکتر عبدالرحیم فرزان

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

27015
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

کودکان و نوزادانآسم و آلرژی، تغذیه، ختنه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، ابتدای 188 شرقی، پلاک 109، واحد 4

تلفن:02177870509

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرحیم فرزان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرحیم فرزان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فرناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن من اولین بار شانسی رفتم مطبشون از ارومیه اومده بودیم تهران بچم بی تابی میکرد رفتم پیش ایشون خیلی خوب مشکل رو تشخیص دادن از اون موقع هر وقت بیام تهران برای چک آپ میریم پیششون

اوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستن دکتر بسیار حاذقی هستن و تشخیصشون عالیه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالرحیم فرزان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، ابتدای 188 شرقی، پلاک 109، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرحیم فرزان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرحیم فرزان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرحیم فرزان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرحیم فرزان چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرحیم فرزان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم فرزان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرحیم فرزان کجا است؟
دکتر عبدالرحیم فرزان 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرحیم فرزان را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرحیم فرزان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم فرزان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرحیم فرزان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرحیم فرزان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرحیم فرزان چه زمانی است؟
دکتر عبدالرحیم فرزان از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم فرزان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرحیم فرزان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر عبدالرحیم فرزان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرحیم فرزان 5 از 5 است.
درباره دکتر عبدالرحیم فرزان


دکتر عبدالرحیم فرزان dr abdolrahim forozan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر عبدالرحیم فرزان در تهران، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، ابتدای 188 شرقی، پلاک 109، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرحیم فرزان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177870509 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرحیم فرزان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرحیم فرزان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرحیم فرزان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرحیم فرزان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرحیم فرزان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.