دکتر سید احمد میرعارفین

دکتر سید احمد میرعارفین

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

37395
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، روبرو بانک پارسیان، ساختمان ۲۰۱۶

تلفن:02122238985

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید احمد میرعارفین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید احمد میرعارفین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند و با دقت

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید احمد میرعارفینسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید احمد میرعارفین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احمد میرعارفین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد میرعارفین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید احمد میرعارفین چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احمد میرعارفین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد میرعارفین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید احمد میرعارفین کجا است؟
دکتر سید احمد میرعارفین 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید احمد میرعارفین را ببینید.
+
آیا دکتر سید احمد میرعارفین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد میرعارفین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید احمد میرعارفین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احمد میرعارفین متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید احمد میرعارفین چه زمانی است؟
دکتر سید احمد میرعارفین از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد میرعارفین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید احمد میرعارفین چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید احمد میرعارفین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید احمد میرعارفین 5 از 5 است.

درباره دکتر سید احمد میرعارفیندکتر سید احمد میرعارفین Seyed ahmad mir arefin از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر سید احمد میرعارفین در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، روبرو بانک پارسیان، ساختمان ۲۰۱۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید احمد میرعارفین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122238985 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید احمد میرعارفین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید احمد میرعارفین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید احمد میرعارفین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید احمد میرعارفین متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید احمد میرعارفین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.