دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
الهام احمد زاده

الهام احمد زاده

کارشناس مامایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

897_41

درباره‌پزشک

مراقبتهای پیش از بارداری ، حین بارداری و پس از زایمان

برگزاری کلاسهای آمادگی برای زایمان فیزیولوژیک

مشاوره تعیین جنسیت 

مشاوره بلوغ ،شیردهی، یائسگی 

تزریق آمپولهای ضد بارداری 

گذاشتن و برداشتن IUD  

NST (نوار قلب جنین)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب ماما الهام احمدزاده

آدرس:

بندرعباس ،چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان پزشکان پارسیان طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران الهام احمد زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از الهام احمد زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ماما الهام احمدزاده
بندرعباس - بندرعباس ،چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان پزشکان پارسیان طبقه چهارم


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل50,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت الهام احمد زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام احمد زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الهام احمد زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت الهام احمد زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام احمد زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الهام احمد زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب الهام احمد زاده کجا است؟
دکتر الهام احمد زاده 1 مطب در مطب ماما الهام احمدزاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل الهام احمد زاده را ببینید.
+
آیا الهام احمد زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام احمد زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
الهام احمد زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام احمد زاده متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الهام احمد زاده چه زمانی است؟
دکتر الهام احمد زاده از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل الهام احمد زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الهام احمد زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به الهام احمد زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی الهام احمد زاده 0 از 5 است.
درباره الهام احمد زاده


دکتر الهام احمد زاده Elham ahmadzade از دکترهای متخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب الهام احمد زاده در بندرعباس ،چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان پزشکان پارسیان طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الهام احمد زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09393798886 , 07632234231 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الهام احمد زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الهام احمد زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الهام احمد زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الهام احمد زاده متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الهام احمد زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.