دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
بیمه
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)

ترتیب نمایش
دکتر آرمین ابطحیان

دکتر آرمین ابطحیان

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)
%98
پیشنهاد(از 90 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
خدمات:
درد ران، آرتروسکوپی، درد پا و +16 مورد دیگر
شیرازشیراز، خیابان قصرالدشت بعد از عفیف آباد، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، واحد 606
دکتر محمد نبی بهرامی

دکتر محمد نبی بهرامی

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)
%94
پیشنهاد(از 50 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
اولین نوبت آزاد مطب:جمعه 4 فروردین
خدمات:
آسیب رباط صلیبی قدامی (ACL)، زانو درد، شکستگی لگن و +45 مورد دیگر
بندرعباسبندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، چهار راه مرادی، کوچه بانک پارسیان (پویش 9)، ساختمان پزشکان نگین، طبقه سوم
دکتر جواد دهقانی

دکتر جواد دهقانی

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)
%100
پیشنهاد(از 34 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
اولین نوبت آزاد مطب:شنبه 5 فروردین
خدمات:
پوکی استخوان (استئوپروز)، جراحی ACL، متاستاز استخوان و +23 مورد دیگر
شیرازشیراز، خیابان خلدبرین، ساختمان پالادیوم، طبقه 5
دکتر حمیدرضا ابوعلی

دکتر حمیدرضا ابوعلی

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)
%89
پیشنهاد(از 17 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
اولین نوبت آزاد مطب:شنبه 19 فروردین
قزوینقزوین، خیابان فردوسی جنوبی، بالاتر از سه راه شهرداری، نبش کوچه نسترن، ساختمان پزشکان البرز، طبقه اول
دکتر محمد هادی گرامی

دکتر محمد هادی گرامی

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
اولین نوبت آزاد مطب:دوشنبه 7 فروردین
خدمات:
جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)، افزایش قد
شیرازشیراز، میدان نمازی، درمانگاه تخصصی شهید مطهری
دکتر فرزاد آراسته

دکتر فرزاد آراسته

فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)
تخصص ارتوپدی
نوبت‌دهی مطب
اولین نوبت آزاد مطب:سه شنبه 15 فروردین
مشهدمشهد، عارف 2، ساختمان سما
دکتر سیدرضا آقاپور

دکتر سیدرضا آقاپور

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)
نوبت‌دهی مطب
اولین نوبت آزاد مطب:یکشنبه 20 فروردین
تهرانتهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، روبه روی پمپ بنزین، جنب گردشگری، پلاک 109، طبقه اول، همکف


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)

دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) یک دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) ایران، می‌توانید به لیست دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در کلان شهرهای ایران:

دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) تهران
دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) شیراز
دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) اصفهان
دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

بهترین دکترهای جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در ایران

دکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) اراکدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) ساریدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) تبریزدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) ارومیهدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) کرمانشاهدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) اهوازدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) شیرازدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) مشهددکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) اصفهاندکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) زاهداندکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) سنندجدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) همداندکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) شهرکرددکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) خرم آباددکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) ایلامدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) یاسوجدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) بوشهردکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) زنجاندکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) سمناندکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) یزددکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) بیرجنددکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) تهراندکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) اردبیلدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) قمدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) قزویندکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) گرگاندکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) بجنورددکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) کرجدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) کرماندکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) بندرعباسدکتر جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) رشت