کد نظام پزشکی

۳۴۴۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات ایت الله کاشانی

آدرس:

تهران ایت الله کاشانی شرق پلاک 434 واحد 12

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

ایت الله کاشانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با زهرا کرمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۰۰,۰۰۰ تومان
۳۰ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
زهرا کرمی
زهرا کرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا کرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا کرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا کرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا کرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا کرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا کرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا کرمی کجا است؟
دکتر زهرا کرمی 1 مطب در ایت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب زهرا کرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا زهرا کرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا کرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا کرمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا کرمی چه زمانی است؟
دکتر زهرا کرمی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا کرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا کرمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا کرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا کرمی 0 از 5 است.

درباره زهرا کرمی

زهرا کرمی zahra karami از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب زهرا کرمی در تهران ایت الله کاشانی شرق پلاک 434 واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا کرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09356922984-02144016338 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا کرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا کرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا کرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا کرمی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا کرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.