%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن تغذیه استرالیا 

عضو انجمن غذا و تغذیه حامی سلامت ایرانیان

عضو شبکه جهانی آموزش و پژوهش (USERN)

کد نظام پزشکی

ت_۷۱۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، بین کوچه اول و سوم، ساختمان پزشکان ثامن، طبقه پنجم، واحد ۱

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به سنا سنجری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جهاد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با سنا سنجری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۳۹,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
سنا سنجری
سنا سنجری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سنا سنجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سنا سنجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سنا سنجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سنا سنجری چقدر است؟
هزینه ویزیت سنا سنجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سنا سنجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سنا سنجری کجا است؟
دکتر سنا سنجری 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سنا سنجری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سنا سنجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سنا سنجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سنا سنجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سنا سنجری متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سنا سنجری چه زمانی است؟
دکتر سنا سنجری از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سنا سنجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سنا سنجری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به سنا سنجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی سنا سنجری 5 از 5 است.

درباره سنا سنجری

سنا سنجری sana sanjari از دکترهای متخصص تخصص تغذیه کرمان هستند. مطب سنا سنجری در کرمان، خیابان جهاد، بین کوچه اول و سوم، ساختمان پزشکان ثامن، طبقه پنجم، واحد ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سنا سنجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09012314448 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سنا سنجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سنا سنجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سنا سنجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سنا سنجری تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سنا سنجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.