%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

سنگ شکن 

عمل پروستات

نازایی مردان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان صدف، طبقه اول

تلفن:07132353476

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نادر ابدالخانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادر ابدالخانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ایران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک وقت کافی برای بیمار می گذارند و به مشکل بیمار توجه و پیگیری می کنند.

نادر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر حاذق و با تجربه ای هستند و با خونسردی و طمانینه جواب بیمار را میدهند.

جهانبخش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد صمیمانه ایشان در کنار تجربه و سواد بالا در زمان تشخیص و روند درمان ، باعث دلگرمی و اطمینان بنده گردید🌹

رزاق
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص عالی بیماری

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نادر ابدالخانی
نوبت مطب زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان صدف، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادر ابدالخانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادر ابدالخانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادر ابدالخانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادر ابدالخانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نادر ابدالخانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر ابدالخانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادر ابدالخانی کجا است؟
دکتر نادر ابدالخانی 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نادر ابدالخانی را ببینید.
+
آیا دکتر نادر ابدالخانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادر ابدالخانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادر ابدالخانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادر ابدالخانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادر ابدالخانی چه زمانی است؟
دکتر نادر ابدالخانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر ابدالخانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادر ابدالخانی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر نادر ابدالخانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادر ابدالخانی 5 از 5 است.

درباره دکتر نادر ابدالخانیدکتر نادر ابدالخانی dr nader ebdalkhani از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر نادر ابدالخانی در شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان صدف، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادر ابدالخانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132353476 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادر ابدالخانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادر ابدالخانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادر ابدالخانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادر ابدالخانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادر ابدالخانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.