دکتر سامان ایزدپناه

دکتر سامان ایزدپناه

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

117415
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات کلینیک دندانپزشکی سلامت آفرین شیراز

آدرس:

شیراز، میدان جام جم، بلوار جمهوری، بعد از کوچه 16، پلاک 128، کلینیک دندانپزشکی سلامت آفرین

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سامان ایزدپناه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سامان ایزدپناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حدیث
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

رفتار مناسب و تجربه بسیار بالا و رعایت پروتکل های بهداشتی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سامان ایزدپناه
نوبت مطب کلینیک دندانپزشکی سلامت آفرین شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، میدان جام جم، بلوار جمهوری، بعد از کوچه 16، پلاک 128، کلینیک دندانپزشکی سلامت آفرین

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سامان ایزدپناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سامان ایزدپناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سامان ایزدپناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سامان ایزدپناه چقدر است؟
هزینه ویزیت سامان ایزدپناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان ایزدپناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سامان ایزدپناه کجا است؟
دکتر سامان ایزدپناه 1 مطب در کلینیک دندانپزشکی سلامت آفرین شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سامان ایزدپناه را ببینید.
+
آیا دکتر سامان ایزدپناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سامان ایزدپناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سامان ایزدپناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سامان ایزدپناه متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سامان ایزدپناه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سامان ایزدپناه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان ایزدپناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سامان ایزدپناه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سامان ایزدپناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سامان ایزدپناه 5 از 5 است.

درباره دکتر سامان ایزدپناهدکتر سامان ایزدپناه dr saman izad panah از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر سامان ایزدپناه در شیراز، میدان جام جم، بلوار جمهوری، بعد از کوچه 16، پلاک 128، کلینیک دندانپزشکی سلامت آفرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سامان ایزدپناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132279877-07132279878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سامان ایزدپناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سامان ایزدپناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سامان ایزدپناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سامان ایزدپناه متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سامان ایزدپناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.