دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رویا منتخبی

دکتر رویا منتخبی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تبریز

کد نظام پزشکی

52573
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، برج امپراطور، طبقه ۲، واحد F

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رویا منتخبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رویا منتخبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صادق
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بی نظیر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رویا منتخبی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفده شهریور جدید
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، برج امپراطور، طبقه ۲، واحد F


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو200,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا منتخبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا منتخبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا منتخبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا منتخبی چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا منتخبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا منتخبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا منتخبی کجا است؟
دکتر رویا منتخبی 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رویا منتخبی را ببینید.
+
آیا دکتر رویا منتخبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا منتخبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا منتخبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا منتخبی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا منتخبی چه زمانی است؟
دکتر رویا منتخبی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا منتخبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا منتخبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رویا منتخبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا منتخبی 5 از 5 است.
درباره دکتر رویا منتخبی


دکتر رویا منتخبی dr roya mantakhabi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر رویا منتخبی در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، برج امپراطور، طبقه ۲، واحد F واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا منتخبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135545770-04135537552 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا منتخبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا منتخبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا منتخبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا منتخبی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا منتخبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.