دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی

دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

61324
%100
پیشنهاد(از 35 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%100
35 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوش اخلاق با حوصله هستن و تشخیص شون خیلی خوبه همه چی تموم

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعاً دکتر عالی هستن علاوه بر تخصصشان خیلی خوش اخلاق هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خيلي خوش برخورد و مجرب بودن

پروا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خیلی خانم دکتر خوش اخلاق. اطلاعاتشون خیلی عالیه .کاملا با حوصله همه چی رو برای بیمار توضیح میدن .براشون از خدا ارزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم .

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر هم خیلی عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ساناز سلمان زاده اهرابیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت ساناز سلمان زاده اهرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی کجا است؟
دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی 1 مطب در مطب فلکه دانشگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی را ببینید.
+
آیا دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی چه زمانی است؟
دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی 5 از 5 است.

درباره دکتر ساناز سلمان زاده اهرابیدکتر ساناز سلمان زاده اهرابی dr sanaz salman zade ahrabi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی در تبریز، فلکه دانشگاه، بلوار استاد شهریار، بالاتر از سازمان بهزیستی، ساختمان پزشکان ۲۲، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133101045 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساناز سلمان زاده اهرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.