ناهید خان بابایی

ناهید خان بابایی

کارشناس ارشد روانشناسی

مشاور خانواده و زوجین
تهران

کد نظام پزشکی

13950
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو انجمن روانشناسی ایران

عضو انجمن هیپنوتراپی ایران

استاد دانشگاه

مشاوره فردی (اضطراب، استرس، افسردگی، وسواس و ...)

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره خانواده و زوجین

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، ضلع شمالی ایستگاه مترو صادقیه، نبش کوچه هفتم، ساختمان آریا، طبقه 1، واحد 3

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به ناهید خان بابایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران ناهید خان بابایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باتجربه وبا اخلاق هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از ناهید خان بابایی






سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ناهید خان بابایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید خان بابایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ناهید خان بابایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ناهید خان بابایی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید خان بابایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ناهید خان بابایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ناهید خان بابایی کجا است؟
دکتر ناهید خان بابایی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ناهید خان بابایی را ببینید.
+
آیا ناهید خان بابایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید خان بابایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ناهید خان بابایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید خان بابایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ناهید خان بابایی چه زمانی است؟
دکتر ناهید خان بابایی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ناهید خان بابایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ناهید خان بابایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به ناهید خان بابایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ناهید خان بابایی 5 از 5 است.

درباره ناهید خان بابایی



دکتر ناهید خان بابایی nahid khan babaei از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب ناهید خان بابایی در تهران، ضلع شمالی ایستگاه مترو صادقیه، نبش کوچه هفتم، ساختمان آریا، طبقه 1، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ناهید خان بابایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144056335 , 02144076379 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ناهید خان بابایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ناهید خان بابایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ناهید خان بابایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ناهید خان بابایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ناهید خان بابایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.