دکتر زهرا پرهام فر

دکتر زهرا پرهام فر

کد نظام روانشناسی: 4749
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
45 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر زهرا پرهام فر

مطب میدان راهنمایی
آدرس: مشهد - مشهد، حدفاصل میدان راهنمایی و دستغیب ۲، پلاک ۱۸، طبقه ۲
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 16:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر زهرا پرهام فر

نوبت مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو
150,000 تومان
در حال حاضر نوبتی برای این مشاورە تعریف نشده است.
مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل
300,000 تومان

درباره دکتر زهرا پرهام فر

افسردگی و اضطراب

مشاوره خانواده ، شغلی ، کودکی ، جنسی 

استعدادیابی

اجرای تست های 

آدرس مطب دکتر زهرا پرهام فر

مطب میدان راهنمایی
آدرس:
مشهد، حدفاصل میدان راهنمایی و دستغیب ۲، پلاک ۱۸، طبقه ۲
تلفن:

نظرات درباره دکتر زهرا پرهام فر

5
از 1 کاربر
بیش از 90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
زینب(1401/12/23)
نوبت دهی مطب
(1401/12/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دکتر خوبی بودند.

سوالات متداول راجع به دکتر زهرا پرهام فر

چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا پرهام فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا پرهام فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا پرهام فر در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر زهرا پرهام فر چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا پرهام فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا پرهام فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر زهرا پرهام فر کجا است؟
دکتر زهرا پرهام فر 1 مطب در مطب میدان راهنمایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا پرهام فر را ببینید.
آیا دکتر زهرا پرهام فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا پرهام فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر زهرا پرهام فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا پرهام فر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا پرهام فر چه زمانی است؟
دکتر زهرا پرهام فر از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا پرهام فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا پرهام فر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا پرهام فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا پرهام فر 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر زهرا پرهام فردکتر زهرا پرهام فر dr zahra parham از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر زهرا پرهام فر در مشهد، حدفاصل میدان راهنمایی و دستغیب ۲، پلاک ۱۸، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا پرهام فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138480062 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا پرهام فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا پرهام فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا پرهام فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا پرهام فر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا پرهام فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.