دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر طاهره صفری هکوانی

دکتر طاهره صفری هکوانی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

شیراز

کد نظام پزشکی

70222

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب درمانگاه امام رضا

آدرس:

شیراز، میدان نمازی، درمانگاه امام رضا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره صفری هکوانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر طاهره صفری هکوانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه امام رضا
شیراز - شیراز، میدان نمازی، درمانگاه امام رضا


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره صفری هکوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره صفری هکوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره صفری هکوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره صفری هکوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره صفری هکوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره صفری هکوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره صفری هکوانی کجا است؟
دکتر طاهره صفری هکوانی 1 مطب در مطب درمانگاه امام رضا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره صفری هکوانی را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره صفری هکوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره صفری هکوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره صفری هکوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره صفری هکوانی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره صفری هکوانی چه زمانی است؟
دکتر طاهره صفری هکوانی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره صفری هکوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره صفری هکوانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر طاهره صفری هکوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره صفری هکوانی 0 از 5 است.
درباره دکتر طاهره صفری هکوانی


دکتر طاهره صفری هکوانی dr tahereh safari hakvani از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر طاهره صفری هکوانی در شیراز، میدان نمازی، درمانگاه امام رضا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره صفری هکوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132127000 ، 07132127005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره صفری هکوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره صفری هکوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره صفری هکوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره صفری هکوانی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره صفری هکوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.