دکتر صفورا حشمتی

دکتر صفورا حشمتی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

136886
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صفورا حشمتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صفورا حشمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از همه نظر عالی

پریسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوش برخورد و با سواد و با حوصله ، مشکلات عفونت مکرر بنده را حل کردند

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر حشمتی خیلی مهربون و با حوصله ویزیت میکنن خیلی خوشحالم با خانم دکتر حشمتی آشنا شدم.

نفیسه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام دکتر حشمتیان بسیار با حوصله و دقت کافی به صحبتهای بیمار گوش میدهند و در نهایت با علم فراوان راهنمایی میکنند فرزندم رو پیش ایشون بدنیا اوردم خیلییی راضی هستم امیدوارم موفق باشند.

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر مهربون و خوش برخورد و خوبی به معنای واقعی، برای مراقبت پیششون میرفتم، راضیم ازشون وقت میزاشتن، اهمیت میدادن بهتون پیشنهاد میکنم حتما پیششون برید

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر صفورا حشمتی
نوبت مطب خیابان بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان 110 یک، طبقه 4
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو106,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صفورا حشمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صفورا حشمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صفورا حشمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صفورا حشمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت صفورا حشمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صفورا حشمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صفورا حشمتی کجا است؟
دکتر صفورا حشمتی 1 مطب در مطب خیابان بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صفورا حشمتی را ببینید.
+
آیا دکتر صفورا حشمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صفورا حشمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صفورا حشمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صفورا حشمتی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صفورا حشمتی چه زمانی است؟
دکتر صفورا حشمتی از روز جمعه 19 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صفورا حشمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صفورا حشمتی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر صفورا حشمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صفورا حشمتی 5 از 5 است.

درباره دکتر صفورا حشمتیدکتر صفورا حشمتی dr safora heshmati از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر صفورا حشمتی در کرج، خیابان بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان 110 یک، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صفورا حشمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632212184 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صفورا حشمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صفورا حشمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صفورا حشمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صفورا حشمتی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صفورا حشمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.