دکتر وحید آقائی

تخصص قلب و عروق

رشت

کد نظام پزشکی

۱۱۲۲۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان نواب

آدرس:

رشت، خیابان نواب، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 1، واحد5

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نواب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر وحید آقائی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۰۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر وحید آقائی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید آقائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید آقائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید آقائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید آقائی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید آقائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید آقائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید آقائی کجا است؟
دکتر وحید آقائی 1 مطب در مطب خیابان نواب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر وحید آقائی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر وحید آقائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید آقائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید آقائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید آقائی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید آقائی چه زمانی است؟
دکتر وحید آقائی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید آقائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید آقائی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر وحید آقائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید آقائی 0 از 5 است.

درباره دکتر وحید آقائی

دکتر وحید آقائی dr vahid aghaee از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق رشت هستند. مطب دکتر وحید آقائی در رشت، خیابان نواب، ساختمان پزشکان رازی، طبقه 1، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید آقائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید آقائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید آقائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید آقائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید آقائی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید آقائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.