تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق
  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، روبه روی درمانگاه قلب بیمارستان بقیه الله، پلاک 175، ساختمان پزشکان امید، طبقه اول

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسین شاروبندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حسین شاروبندیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسین شاروبندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسین شاروبندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین شاروبندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسین شاروبندی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسین شاروبندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین شاروبندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسین شاروبندی کجا است؟
دکتر سید حسین شاروبندی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسین شاروبندی را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسین شاروبندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین شاروبندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسین شاروبندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسین شاروبندی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسین شاروبندی چه زمانی است؟
دکتر سید حسین شاروبندی از روز دوشنبه 10 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین شاروبندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسین شاروبندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید حسین شاروبندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسین شاروبندی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید حسین شاروبندیدکتر سید حسین شاروبندی dr seyyed hossein sharoubandi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر سید حسین شاروبندی در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، روبه روی درمانگاه قلب بیمارستان بقیه الله، پلاک 175، ساختمان پزشکان امید، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسین شاروبندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186053045،02188608596،09399331116 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسین شاروبندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسین شاروبندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسین شاروبندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسین شاروبندی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسین شاروبندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.