تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی
  • فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، ساختمان پزشکان61، جنب داروخانه جهان کودک، طبقه 3، واحد 15

تلفن:09167797973

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرضا خوش خلقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالرضا خوش خلقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا خوش خلقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا خوش خلقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا خوش خلقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا خوش خلقی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا خوش خلقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا خوش خلقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا خوش خلقی کجا است؟
دکتر عبدالرضا خوش خلقی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرضا خوش خلقی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضا خوش خلقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا خوش خلقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا خوش خلقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا خوش خلقی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا خوش خلقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا خوش خلقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا خوش خلقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا خوش خلقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عبدالرضا خوش خلقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا خوش خلقی 0 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا خوش خلقیدکتر عبدالرضا خوش خلقی dr abdolreza khosh kholghi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر عبدالرضا خوش خلقی در تهران، میدان ونک، ساختمان پزشکان61، جنب داروخانه جهان کودک، طبقه 3، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا خوش خلقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09167797973 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا خوش خلقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا خوش خلقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا خوش خلقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا خوش خلقی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا خوش خلقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.