دکتر معصومه تقی پور ثانی

دکتر معصومه تقی پور ثانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

ارومیه

درباره‌ی پزشک

نازایی ، lul و زیبایی زنان ،کربوکسی ،پلاسما و ...

کد نظام پزشکی

۴۱۰۲۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان ماندگار، طبقه 3، واحد 303

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه تقی پور ثانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان حسنی
دکتر معصومه تقی پور ثانی
دکتر معصومه تقی پور ثانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه تقی پور ثانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه تقی پور ثانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه تقی پور ثانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه تقی پور ثانی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه تقی پور ثانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه تقی پور ثانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه تقی پور ثانی کجا است؟
دکتر معصومه تقی پور ثانی 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر معصومه تقی پور ثانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه تقی پور ثانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه تقی پور ثانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه تقی پور ثانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه تقی پور ثانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه تقی پور ثانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر معصومه تقی پور ثانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه تقی پور ثانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه تقی پور ثانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر معصومه تقی پور ثانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه تقی پور ثانی 0 از 5 است.

درباره دکتر معصومه تقی پور ثانیدکتر معصومه تقی پور ثانی dr masoumeh taghi pour sani از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی ارومیه هستند. مطب دکتر معصومه تقی پور ثانی در ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان ماندگار، طبقه 3، واحد 303 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه تقی پور ثانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433439757 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه تقی پور ثانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه تقی پور ثانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه تقی پور ثانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه تقی پور ثانی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه تقی پور ثانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.