الهام حسامی

الهام حسامی

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

40476
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

شیراز، بیست متری سینما (هفت تیر)، جنب بیمارستان شفا، کوچه راه سبز زندگی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به الهام حسامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران الهام حسامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند هم اخلاقی هم حرفه ای،متین و با حوصله به صحبت ها گوش کردند و همین آرامش و راحتی باعث شد از همون جلسه اول پسرم راحت باهاشون ارتباط بگیره و اعتماد و همکاری کنه،سوال‌هایی که مطرح میکردن معلوم بود به کارشون مسلط هستند و به جزئیات توجه دارند، راهکارهایی که ارائه دادن ساده و کاربردی بود و من در مدت کوتاه متوجه تغییر مثبت در رفتار پسرم شدم، در کل بسیار راضی بودم.

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا خوش برخورد و صبور بودن و با دقت به حرفهام گوش میدادن

فریده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند من از شهرستان میام و واقعا برام مفید بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از الهام حسامی
نوبت مطب هفت تیر
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، بیست متری سینما (هفت تیر)، جنب بیمارستان شفا، کوچه راه سبز زندگی
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو250,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت الهام حسامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام حسامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الهام حسامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت الهام حسامی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام حسامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الهام حسامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب الهام حسامی کجا است؟
دکتر الهام حسامی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل الهام حسامی را ببینید.
+
آیا الهام حسامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام حسامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
الهام حسامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام حسامی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الهام حسامی چه زمانی است؟
دکتر الهام حسامی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل الهام حسامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الهام حسامی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به الهام حسامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی الهام حسامی 5 از 5 است.

درباره الهام حسامیدکتر الهام حسامی 61fee32cd786d از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب الهام حسامی در شیراز، بیست متری سینما (هفت تیر)، جنب بیمارستان شفا، کوچه راه سبز زندگی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الهام حسامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132346644 ، 07132345049 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الهام حسامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الهام حسامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الهام حسامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الهام حسامی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الهام حسامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.