دکتر نسترن ذریه

دکتر نسترن ذریه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

91370
%94
پیشنهاد(از 76 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان بیماران باردار و بیماران غیر باردار دارای مشکلات ژنیکولوژی اعم از خونریزی‌ها و قاعدگی های نامنظم کمتر از حد معمول یا بیشتر از حد معمول، بیماران دارای مشکلات هورمونی که منجر به اکنه ،ریزش مو‌ یا ایجاد موهای زاید شده است. بیماران دارای کیست یاکیستهای تخمدان، بیماران مبتلا به اختلال پلی کیستیک، زایمان طبیعی و سزارین در بیمارستان‌های مرتبط انجام می شود.

در مطب سونوگرافی، کرایو جهت درمان زخم دهانه رحم، نیتروژن مایع یا کرایو ویژه درمان زگیل تناسلی، گذاشتن IUD، انرژی هیگز جهت درمان اختلالات ادراری ناشی از شلی دیواره لگن، رفع افتادگیهای ناشی از اختلالات کف لگن با امواج RF، ایجاد تنگی واژن، انجام لابیوپلاستی و تزریق چربی در ناحیه لابیا، مشاوره قبل از بارداری و حین بارداری و نوار قلب جنین انجام می شود.  

 بیمارستان های همکار: اردیبهشت، میر، امامی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان اردیبهشت غربی، تقاطع خیابان فلسطین (باغشاه) و اردیبهشت ، ساختمان امیران، طبقه دوم واحد 6

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسترن ذریه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسترن ذریه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 76 کاربر)

%94
71 کاربر از 76 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  27 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

سیده محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دكتر حاذقي هستن و تك نفر ويزيت ميكنن بر خلاف خيلي از دكترهاي ديگه

غزاله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مشاوره لابیو پلاستی رفتم برخورد عالی و دوستانه بود مشاوره بسیار دقیق و روشن .

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوب

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار خوب و عالی هستن

نسترن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

نحوه برخورد و رعایت احترام دلسوزانه کنار بیمار هم قدم هستن زمانی زیادی برای معاینه هر جلسه بیمار میذارن تشخیص درست بیماری و به تمام معنا دکتری با سواد دلسوز مهربانی هستند خداحفظشون کنه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نسترن ذریه
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ، خیابان اردیبهشت غربی، تقاطع خیابان فلسطین (باغشاه) و اردیبهشت ، ساختمان امیران، طبقه دوم واحد 6
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسترن ذریه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسترن ذریه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسترن ذریه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسترن ذریه چقدر است؟
هزینه ویزیت نسترن ذریه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن ذریه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسترن ذریه کجا است؟
دکتر نسترن ذریه 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسترن ذریه را ببینید.
+
آیا دکتر نسترن ذریه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن ذریه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسترن ذریه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسترن ذریه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسترن ذریه چه زمانی است؟
دکتر نسترن ذریه از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن ذریه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسترن ذریه چقدر است؟
تا کنون 76 نفر به دکتر نسترن ذریه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسترن ذریه 5 از 5 است.

درباره دکتر نسترن ذریهدکتر نسترن ذریه dr nasrin zorriyeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر نسترن ذریه در شیراز ، خیابان اردیبهشت غربی، تقاطع خیابان فلسطین (باغشاه) و اردیبهشت ، ساختمان امیران، طبقه دوم واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسترن ذریه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09370924316,07132317219,07132317180 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسترن ذریه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسترن ذریه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسترن ذریه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسترن ذریه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسترن ذریه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.