دکتر ناصر آل اسحاق

دکتر ناصر آل اسحاق

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

درباره‌ی پزشک

تشخیص و درمان:میگرن و انواع سردردهای حاد و مزمن، سکته های مغزی، انواع تشنج، دیسک و دردهای ستون فقرات و عضلات، انواع سرگیجه و وزوز گوش، پارکینسون، اختلالات حرکتی و لرزشی اندامها، مالتیپل اسکلروزیس(MS)، اضطراب، افسردگی و سایر مشکلات روانی، آلزایمر و اختلالات حافظه، بی خوابی و اختلالات خواب

کد نظام پزشکی

۷۰۷۱۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر آل اسحاق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

مشاوره‌ی فعالی وجود ندارد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر آل اسحاق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر آل اسحاق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر آل اسحاق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر آل اسحاق چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر آل اسحاق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر آل اسحاق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر آل اسحاق کجا است؟
دکتر ناصر آل اسحاق در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر ناصر آل اسحاق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر آل اسحاق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر آل اسحاق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر آل اسحاق متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر آل اسحاق چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناصر آل اسحاق تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر آل اسحاق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر آل اسحاق چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ناصر آل اسحاق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر آل اسحاق 0 از 5 است.

درباره دکتر ناصر آل اسحاقدکتر ناصر آل اسحاق dr naser al eshagh از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر آل اسحاق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر آل اسحاق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر آل اسحاق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر آل اسحاق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر آل اسحاق تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر آل اسحاق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.