دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی

دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

69697

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ نازایی و آی وی اف
  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سید خندان، خیابان خواجه عبداله، نبش خیابان هفتم، پلاک 2، واحد 10

تلفن:02122892707

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان السادات هاشمی فشارکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی کجا است؟
دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی متخصص نازایی و آی وی اف و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی 0 از 5 است.

درباره دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکیدکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی dr mozhgan sadat hashemi fesharaki از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سید خندان، خیابان خواجه عبداله، نبش خیابان هفتم، پلاک 2، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122892707 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان السادات هاشمی فشارکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.