دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد

دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص جراحی کودکان

تهران

کد نظام پزشکی

121822
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

نفر دوم بورد فوق تخصصی جراحی کودکان کشور در سال 1398

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب دماوند

آدرس:

تهران، خیابان دماوند، خیابان کیایی، بیمارستان فوق تخصصی کودکان بهرامی

تلفن:09368967974

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد
نوبت مطب دماوند
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دماوند، خیابان کیایی، بیمارستان فوق تخصصی کودکان بهرامی
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا طلوع استادان یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد کجا است؟
دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد 1 مطب در مطب دماوند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد متخصص کودکان و نوزادان و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا طلوع استادان یزددکتر محمدرضا طلوع استادان یزد dr mohammad reza tolo ostadan yazd از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد در تهران، خیابان دماوند، خیابان کیایی، بیمارستان فوق تخصصی کودکان بهرامی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09368967974 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا طلوع استادان یزد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.