دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدحسین رضایی فرد

دکتر محمدحسین رضایی فرد

تخصص کودکان و نوزادان

تبریز

کد نظام پزشکی

15978
%94
پیشنهاد(از 30 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شش کلان

آدرس:

تبریز، شش کلان، اول بیمارستان کودکان، جنب داروخانه میهن

تلفن:04135268028

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین رضایی فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین رضایی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%94
28 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فایزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

محیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوب و با تجربه ای هستند.

سویل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یعنی پزشک ماهر که میگن ایشون هستند...

هانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دختر پنجاه روزه منو از بستری شدن نجات دادن خیلی دکتر خوبی هستن

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باری تعالی عمر طولانی به ایشان و امثال آن بزرگوار عطا فرماید جناب آقای دکتر رضایی فرد واقعا پزشک حاذق ومتخصص بوده بنده بیش از ۲۵ سال به این بزرگوار زحمت میدهم خداوند حافظشان باشد بدون اغراق عرض میکنم خداوند از عمر این حقیر برداشته و بر عمر این عزیز بیافزاید الهی آمین.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسین رضایی فرد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شش کلان
تبریز - تبریز، شش کلان، اول بیمارستان کودکان، جنب داروخانه میهن


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین رضایی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین رضایی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین رضایی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین رضایی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین رضایی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین رضایی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین رضایی فرد کجا است؟
دکتر محمدحسین رضایی فرد 1 مطب در مطب شش کلان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین رضایی فرد را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین رضایی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین رضایی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین رضایی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین رضایی فرد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین رضایی فرد چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین رضایی فرد از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین رضایی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین رضایی فرد چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر محمدحسین رضایی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین رضایی فرد 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدحسین رضایی فرد


دکتر محمدحسین رضایی فرد dr mohammad hosein rezaei fard از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر محمدحسین رضایی فرد در تبریز، شش کلان، اول بیمارستان کودکان، جنب داروخانه میهن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین رضایی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135268028 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین رضایی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین رضایی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین رضایی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین رضایی فرد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین رضایی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.