دکتر محمد حسین محمودیان

دکتر محمد حسین محمودیان

تخصص قلب و عروق

کرج

کد نظام پزشکی

52380

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان آرین، طبقه 2، واحد5

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسین محمودیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد حسین محمودیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب طالقانی
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان آرین، طبقه 2، واحد5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسین محمودیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسین محمودیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسین محمودیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسین محمودیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسین محمودیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین محمودیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسین محمودیان کجا است؟
دکتر محمد حسین محمودیان 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد حسین محمودیان را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسین محمودیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین محمودیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسین محمودیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسین محمودیان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسین محمودیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسین محمودیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین محمودیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسین محمودیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد حسین محمودیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسین محمودیان 0 از 5 است.
درباره دکتر محمد حسین محمودیان


دکتر محمد حسین محمودیان dr mohammad hosein mahmoodiyan از دکترهای متخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر محمد حسین محمودیان در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان آرین، طبقه 2، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسین محمودیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632267813-02632248195 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسین محمودیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسین محمودیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسین محمودیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسین محمودیان متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسین محمودیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.