%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو انجمن علمی نازایی آمریکا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب سید مظفر

آدرس:

بندرعباس، کنار استان امامزاده سید مظفر، مقابل داروخانه جالینوس، دکتر خشاوی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا خشاوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا خشاوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و بابت این موهبت گرانقدر در شهر بندرعباس خدارو شکرگزارم..برای درمان ناباروری و بارداری اولم خیلی کمک کردند و اکنون در شرف مراجعه برای فرزند دوم هستم به یاری خداوند مهربان

کبری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستند و با اخلاق.

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی باسواد و باتجربه با برخورد خوب و با حوصله

روح انگیز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا خشاوی
نوبت مطب سید مظفر
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، کنار استان امامزاده سید مظفر، مقابل داروخانه جالینوس، دکتر خشاوی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا خشاوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا خشاوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا خشاوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا خشاوی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا خشاوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا خشاوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا خشاوی کجا است؟
دکتر زهرا خشاوی 1 مطب در مطب سید مظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا خشاوی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا خشاوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا خشاوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا خشاوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا خشاوی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا خشاوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا خشاوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا خشاوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا خشاوی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زهرا خشاوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا خشاوی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا خشاویدکتر زهرا خشاوی dr zahra khashavi از دکترهای متخصص نازایی و آی وی اف بندرعباس هستند. مطب دکتر زهرا خشاوی در بندرعباس، کنار استان امامزاده سید مظفر، مقابل داروخانه جالینوس، دکتر خشاوی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا خشاوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633354166-07633333821 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا خشاوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا خشاوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا خشاوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا خشاوی متخصص نازایی و آی وی اف نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله نازایی و آی وی اف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا خشاوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.