دکتر افروزه کرمی

دکتر افروزه کرمی

تخصص قلب و عروق

کرج

کد نظام پزشکی

115986

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، میدان شهدا، به سمت چهارراه طالقانی، جنب داروخانه دکتر فاطمی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه همکف ، واحد1

تلفن:02632709510

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افروزه کرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر افروزه کرمی
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، میدان شهدا، به سمت چهارراه طالقانی، جنب داروخانه دکتر فاطمی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه همکف ، واحد1
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افروزه کرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افروزه کرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افروزه کرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افروزه کرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت افروزه کرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افروزه کرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افروزه کرمی کجا است؟
دکتر افروزه کرمی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر افروزه کرمی را ببینید.
+
آیا دکتر افروزه کرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افروزه کرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افروزه کرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افروزه کرمی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افروزه کرمی چه زمانی است؟
دکتر افروزه کرمی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افروزه کرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افروزه کرمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر افروزه کرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افروزه کرمی 0 از 5 است.

درباره دکتر افروزه کرمی



دکتر افروزه کرمی dr afroozeh karami از دکترهای متخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر افروزه کرمی در کرج، میدان شهدا، به سمت چهارراه طالقانی، جنب داروخانه دکتر فاطمی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه همکف ، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افروزه کرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632709510 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افروزه کرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افروزه کرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افروزه کرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افروزه کرمی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افروزه کرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.