دکتر مهناز مصلی نژاد

دکتر مهناز مصلی نژاد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

30933
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه فاطمیه

آدرس:

بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان مارال، طبقه 2

تلفن:07632239669

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهناز مصلی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز مصلی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی و کار بلد و با حوصله می باشند عفونتم زیر نظر ایشان خوب شد

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من برای بارداری پیش خانم دکتر رفتم موفق هم شدم، الان10سال هست واسه چکاب پیش خانم دکتر میرم، طبابتش عالی هست و باحوصله حرفاتون رو گوش میکنن هم خیلی مهربان

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باحوصله،کاربلد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهناز مصلی نژاد
نوبت مطب چهارراه فاطمیه
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان مارال، طبقه 2

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز مصلی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز مصلی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز مصلی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز مصلی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز مصلی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز مصلی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز مصلی نژاد کجا است؟
دکتر مهناز مصلی نژاد 1 مطب در مطب چهارراه فاطمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهناز مصلی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز مصلی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز مصلی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز مصلی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز مصلی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز مصلی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهناز مصلی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز مصلی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز مصلی نژاد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهناز مصلی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز مصلی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر مهناز مصلی نژاددکتر مهناز مصلی نژاد dr mahnaz mosalla nezhad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر مهناز مصلی نژاد در بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان مارال، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز مصلی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632239669 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز مصلی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز مصلی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز مصلی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز مصلی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز مصلی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.