دکتر غلام عباس مومنی

دکتر غلام عباس مومنی

کد نظام پزشکی: 52378
4.7 (128 نظر)
٪94 پیشنهاد کاربران
3227 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر غلام عباس مومنی

مطب خیابان سید جمال
آدرس: بندرعباس - بندرعباس، خیابان سید جمال، نبش شهید کازرونی، ساختمان سبز
اولین نوبت آزاد:فردا | 20:15

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر غلام عباس مومنی

بیمه تامین اجتماعی
بیمه خدمات درمانی سلامت
بیمه نیروهای مسلح
بیمه ارتش
بیمه بانک سپه
بیمه بانک صادرات
بیمه بانک کشاورزی
بیمه تکمیلی البرز
بیمه تکمیلی سینا
بیمه تکمیلی صدا و سیما
بیمه کارمندان دولت

نظرات درباره دکتر غلام عباس مومنی

4.7
از 128 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%94
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/20)
نوبت دهی مطب
(1403/04/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه : بیماری لوپوس
کاربر دکترتو(1403/04/19)
(1403/04/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
باسلام معده درد شدید داشتم که با آندوسکوپی تشخیص زخم معده دادند و در حال حاضر دارو مصرف میکنم.
کاربر دکترتو(1403/04/17)
نوبت دهی مطب
(1403/04/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: سرگیجه و تنگی نفس تشخیص عالی
کاربر دکترتو(1403/04/13)
نوبت دهی مطب
(1403/04/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
باتشکر از دکتر مومنی و منشی های مطب دکتر خیلی حرفه ایی دست به خیر دارند اگه بیماری هزینه ویزیت و دارو نداشته باشند دکتر و منشی کارشون را میندازن پیگیر بیمارهاشون هستن من که ازهمه نظر ازشون راضی هستم یک انسان به تمام معناست با تشکر .....عبدالملکی
هما(1403/04/06)
نوبت دهی مطب
(1403/04/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: قندخون و پروستات
عصمت(1403/03/30)
نوبت دهی مطب
(1403/03/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دیابت، داروی قبلی گلوکوفاژ استفاده می‌کردم ولی آقای دکتر عوضش کردن و قرص سینوریپا دادن که چون روزهای اول مصرفم هستش اذیت میشم مثل افت قند و افت فشار و حالت تهوع ولی آقای دکتر گفتن فعلا نصف قرص بخورم

سوالات متداول راجع به دکتر غلام عباس مومنی

چطور می‌توانم نوبت دکتر غلام عباس مومنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلام عباس مومنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلام عباس مومنی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر غلام عباس مومنی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلام عباس مومنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلام عباس مومنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر غلام عباس مومنی کجا است؟
دکتر غلام عباس مومنی 1 مطب در مطب خیابان سید جمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلام عباس مومنی را ببینید.
آیا دکتر غلام عباس مومنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلام عباس مومنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر غلام عباس مومنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلام عباس مومنی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلام عباس مومنی چه زمانی است؟
دکتر غلام عباس مومنی از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلام عباس مومنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلام عباس مومنی چقدر است؟
تا کنون 128 نفر به دکتر غلام عباس مومنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلام عباس مومنی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر غلام عباس مومنیدکتر غلام عباس مومنی dr gholam abas momeni از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر غلام عباس مومنی در بندرعباس، خیابان سید جمال، نبش شهید کازرونی، ساختمان سبز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلام عباس مومنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632221311 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلام عباس مومنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلام عباس مومنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلام عباس مومنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلام عباس مومنی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلام عباس مومنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.